+420 775 051 594 Habrmannovo náměstí 2, Plzeň - Doubravka Doprava zdarma od 4 000 Kč
Zpět na výpis kategorie

ATK Raider 10 Purple

Vázání Raider ve verzi pro lyžaře o nižší hmotnosti s požadavkem menší vypínací síly.


Dostupnost: ihned k odeslání
Skladem: 2 ks

Vyberte velikost:
Naše cena:

14 990 Kč (s DPH) 13 491 Kč 11 149 Kč (bez DPH)

Ušetříte: 1 499 Kč (10 %)


Rodina Raider je obohacena o verzi věnovanou lehčím skialpinistům. Skvělý desing bude vždy krokem vpřed. Technické vlastnosti jsou stejné jako u jeho bratra Raider 12. Jediný rozdíl? Jeho nižší vypínací síly 4 - 10.

Raider 10 přináší 4 různé výrobní technologie a 6 patentů jako je například Snow Pack Proof System® který zabraňuje vstupu sněhu, ledu nebo úlomků pod uzamykací mechanismus špičky.

Obrovské know-how, které ATK® získalo na závodním poli, umožnilo snížit hmotnost vázáni na pouchých 330 gramů, včetně nové zadní lyžařské brzdy, která poskytuje skvělý brzdný účinek s úžasnou lehkostí a snadností použití. Jako doplněk je k dispozici nový plně nastavitelný Freeride Spacer, který rozhodně uzavírá mezeru mezi kategoriemi Free Touring a Free Ride a přesnost přenosu energie posouvá na závodní úroveň.


Technologie

 

Revoluční bez pružinová špička. Zaujme už při prvním nástupu do vázání a to tak že velmi. Systém EES (easy entry system) je to totiž velmi jednoduchý, přesný a spolehlivý, až to vypadá, jako by se špička nacvakla magneticky, doslova se do boty zakousne.

Nový SNOW PACK PROOF SYSTEM® - speciální konstrukce špičky, která eliminuje nabalování sněhu = žádné hroudy sněhu pod špičkou, a to i po několika výstupech a sjezdech.

U.H.V.® System (Up-hill Hardness Variator) - systém, který umožňuje nastavit tuhost páčky při zamykání vázání na cestu do kopce. Kompenzuje opotřebení inzertů na lyžácích v průběhu let, poskytuje správnou pevnost zamykání pro každého uživatele a snižuje tlak na zamykací mechanismus. CAM RELEASE SYSTEM - tato technologie stabilizuje upínací hroty na patě a významně tak zvyšuje torzní tuhost vázání ATK.

MAGNETO HEEL FLAPS® patentovaný způsob umožňuje nastavení až pěti stoupacích módů (0+38+41+48+58 mm) při chůzi a vše jednoduše ovladatelné hůlkami. Tři základní polohy se nastaví při otočení paty + další dvě polohy bez nutnosti otáčení paty.

Brzda umístěná nově na patě vázání je neuvěřitelně lehká a snadno ovladatelná. Mezi pozicemi stoupání a sjezd (Uphill a Downhill) je možné přepínat pomocí tlačítka umístěného na patě vázání.


 Parametry

 

  • Do vázání je možné vepnout mačky ATK.
  • Pata vázání je posuvná v rozsahu +-12,5 mm.
  • Vypínací síla 4 - 10 DIN
  • Hmotnost: 330 g
  • Ideálně použít s lyží: šířka: 80-120 mm, hmotnost do 1700 g

Technické parametry

Objednací číslo: R10P
Výrobce: ATK
Kategorie: Skialpová vázání
Dostupnost: ihned k odeslání
Šíře brzd: 91 mm | 86 mm
Rádi Vám poradíme s výběrem
Jan Červenka
prodejna@sportcervenka.cz
+420 775 051 594

OTEVÍRACÍ DOBA:
PO - PÁ  10:00 - 18:00 hod

StöckliElanVölklGiroOakleyBolleNordicaDalbelloAlpinaPeltonenSportenRottefellaSidasLekiATKMovementScarpaFritschiHolmenkolDaineseSalomonThermic Gregory

 
 

Novinky