+420 775 051 594 Habrmannovo náměstí 2, Plzeň - Doubravka Doprava zdarma od 4 000 Kč
Zpět na výpis kategorie

SCARPA 4-Quattro SL Ld black/lagoon 2022/23

4-QUATTRO SL je nejlehčí dámská hybridní lyžařská bota s podrážkou GripWalk pro sjezdové lyžování i skitouring na trhu. Perfektní bota na celodenní pohyb na sjezdovce i mimo ni.


Dostupnost: ihned k odeslání
Skladem: 1 ks

Vyberte velikost:
Naše cena:

16 890 Kč (s DPH) 15 201 Kč 12 562 Kč (bez DPH)

Ušetříte: 1 689 Kč (10 %)


4-QUATTRO SL LD váží pouhých 1290 g. a flex 110 je stále garancí perfektního zážitku z jízdy a pohodlí i při celodenním výletu. (Nižší váha i flex je díky použitému materiálu Pebax).

Čtyři magnesiové přezky s mikro nastavením a karbonová výztuha skeletu jsou jistotou pevného utažení nohy ve skeletu. Konstrukce komínu a umístění ski/walk mechanizmu nabízí fantastický pohybový rozsah a to 61° (větší než má konkurence a také řada touringových bot). Kompatabilita s GripWalk sjezdovým vázáním, ale také s vázáním např. Marker F12 Tour, Salomon Shift MNC a vázáním tipu TLT.

PEBAX® RNEW je šetrný k životnímu prostředí, dynamický a odolný materiál, ideální pro použití s minimální tloušťkou stěn skeletu a variabilními geometriemi. Poskytuje vysokou spolehlivost pro použití v různých podmínkách a terénu. 

Alpine Axial Hybrid – speciálně navržený tvar jazyku a skeletu pro tento typ obuvi, pro dokonalé utažení nohy ve skeletu při lyžovaní, nebo výstupu. 

Speed Lock 4 – mechanismus ski/walk přepínače je vyrobený z hořčíku, jeho ergonomický tvar umožnuje snadné přepínání do požadovaného režimu i v rukavicích. 

Power Strap – široký velkro pásek pro ještě větší oporu a kompaktní dotažení komínu v části holeně. 

Presa SKI-01 – podrážka se systémem GripWalk, která má ergonomický tvar, který zaručuje optimální přilnavost při chůzi. Splňuje normu ISO 23223 a je kompatibilní s AT, TLT a GripWalk vazáním. 

4Pro Flex XT – ke komfortu nošení přispívá vnitřní termo botička Intuition s možností tepelného tvarování a vyladění na nohu lyžaře, zesílená v nejvíc namáhaných partiích 

Recco System – Reflektorový lokalizační systém Recco pomáhá při lokalizaci lidí, kteří byli zavaleni lavinou. Záchranáři vysílají ze speciálních přístrojů radarové signály, tyto signály jsou odráženy reflektorem Recco integrovaným v botě lyžaře. Pomocí tohoto systému je možné zavalené oběti najít za podstatně kratší dobu než obvykle. Reflektor Recco funguje bez baterií a vždy zaručí nutné bezpečí.

 

Technické parametry

Objednací číslo: 12013-502
Výrobce: Scarpa
Kategorie: Skialpové boty
Dostupnost: ihned k odeslání
Velikost: 240 | 250 | 260
Pohlaví: Dámské
Doporučené využití: Ski touring
Hmotnost 1430 g
Barva

Black/Orange

Velikost

24,5 – 31 vč.1/2

Materiál

Pebax RNew, Pebax

Podrážka

SCARPA Presa® SKI-01

Přezky

4

Vnitřní botička

Intuition 4 Pro Flex XT

Vázání

GripWalk, Alpine Touring TLT

Šíře   

100 mm

Rozsah

61°

Rádi Vám poradíme s výběrem
Jan Červenka
prodejna@sportcervenka.cz
+420 775 051 594

OTEVÍRACÍ DOBA:
PO - PÁ  10:00 - 18:00 hod

StöckliElanVölklGiroOakleyBolleNordicaDalbelloAlpinaPeltonenSportenRottefellaSidasLekiATKMovementScarpaFritschiHolmenkolDaineseSalomonThermic Gregory

 
 

Novinky