+420 775 051 594 Habrmannovo náměstí 2, Plzeň - Doubravka Doprava zdarma od 4 000 Kč

Model Canopy v moderním kabátě.
Jak na horách vypadáte a jak se cítíte, je skoro stejně důležité jako výkonnost produktu samotného, a proto byl „nadčasový, čistý a klasický“ design hnacím faktorem našeho nového modelu lyžařských brýlí Flight Tracker. Nový FT XL, inspirovaný první opravdovou závodní lyžařskou brýlí Oakley Canopy, má nadměrný torický design s velkým, ale přesto decentím rámečkem, který se jistě stane další stálicí v řadě Oakley brýlí. Záměrem bylo poskytnout nadčasový design s moderním vkusem, jednoduchými, ale ověřenými funkcemi a optimalizovaným zorným polem ve všech směrech. S velkými, středními a malými rozměry se Flight Tracker pasuje na širokou škálu obličejů a je zkonstruován tak, aby dokonale padl na většinu přileb.

VYLEPŠENÉ ZORNÉ POLE
Navrženo s nízkoprofilovým rámem pro optimalizované zorné pole ve všech směrech a bezproblémovou integraci přilby.

FIT BRÝLÍ
Rozšířená nabídka velikostí pro velké (XL), střední (XM) a malé (XS) pro přizpůsobení různých tváří dospělých, žen i mládeže.


• Design velké torické čočky, který rozšiřuje periferní pohled v každém směru až o 35% oproti původnímu modelu Canopy
• Patentovaný design O-Flow Arch umožňuje pohodlné dýchání a neomezuje volné proudění vzduchu.
• Plná kompatibilita s lyžařskými přilbami.
• Dvojité sklo s úpravou povrchu proti mlžení F3™ anti-fog coating (Fog Free Forever)
• Dostupné ve 3 velikostech: XL, XM, YOUTH
• Ochranný pytlík z mikrovláken na ochranu a čištění součástí balení
• Vhodné pro OTG díky skrytým výřezům v rámu
• Dostupné s čočkou Prizm™

Technické parametry

Objednací číslo: OO7105-14
Výrobce: Oakley
Kategorie: Lyžařské brýle
Dostupnost: ihned k odeslání
Velikost: XM
Pohlaví: Dámské
Barva: bílá

PRIZM™ TECHNOLOGIE
Co je PrizmTM?
PrizmTM je revoluční bioinženýrská technologie čoček určených primárně pro sport, která dramaticky zlepšuje kontrast a viditelnost na sněhu.

Proč bych měl chtít čočku PrizmTM?
Čočka PrizmTM vylepšuje schopnost lidského oka vnímat detaily na sněhu, zlepšuje vaše vidění a tak můžete jezdit s jistotou.
PrizmTM si taky poradí s širším spektrem světelných podmínek než běžné čočky brýlí pro zimní sporty, takže už nebudete muset měnit čočky pokud se změní podmínky.

Jak čočka PrizmTM funguje?
V případě určitých barev je lidské oko velmi citlivé ke vnímání detailu, ale schopnost rozlišovat tyto detaily se ztrácejí na hladkém povrchu pokrytém bílým sněhem, kde je nízký kontrast. Čočky PrizmTM štěpí bílé světlo v jednotlivé barvy světelného spektra a jako ekvalizér, který upravuje hloubku tónu nebo basy při přehrávání hudby, podpoří vnímání těchto barev a odfiltrují zbytek. Vaše vidění tak zůstává citlivé na detail a není rušené přímým světlem.

V čem se čočka PrizmTM liší od všech ostatních kontrastních čoček?
Technologie PrizmTM využívá patentovaných prvků, které jsou produkty dlouholetého výzkumu. Tato nová technologie dává značce Oakley vysokou úroveň kontroly barev, zatímco konvenční čočky se soustředí jen na základní úpravu kontrastu. Výsledkem je čočka, která je špičkově vyvážená pro dramaticky lepší vidění ve specifickém prostředí.

Jak se PrizmTM vyrábí?
Aditiva PrizmTM jsou obsažena již v samotné struktuře materiálu pro výrobu čočky, proto se neodřou ani časem nevymizí jako je tomu u pouhých vrstev kontrastních prvků.

Proč je čočka PrizmTM zbarvena do růžova?
Lyžařské čočky PrizmTM upravují specifickou vlnovou délku modré a oranžové barvy, což v kombinaci dává základ růžovému zbarvení. Zpočátku, když se díváte skrz čočku PrizmTM, vypadá vše růžové. Vaše oko se tomuto ale během 30 vteřin přizpůsobí a pak už budete okolí vnímat v přirozených barvách.
https://www.oakley.com/en-ie/prizm

TECHNOLOGIE BRÝLÍ

F3 Anti Fog (Fog Free Forever)

Trvalý anti-fog nátěr brýlí, které nevyžaduje prakticky žádnou údržbu.

F3 povlak eliminuje efekt, který nastane, pokud při přechodu z jedné teplotní zóny do druhé. F3 je tepelně vytvrzený povlak, který je lepší než jiné aplikace. Ať už je to otázka bezpečnosti či pohodlí s F3 kvalita vašeho vidění není nikdy ohrožena kondenzací.

Rádi Vám poradíme s výběrem
Jan Červenka
prodejna@sportcervenka.cz
+420 775 051 594

OTEVÍRACÍ DOBA:
PO - PÁ  10:00 - 18:00 hod

Eshop

Mohlo by se vám líbit?

StöckliElanVölklGiroOakleyBolleNordicaDalbelloAlpinaPeltonenSportenRottefellaSidasLekiATKMovementScarpaFritschiHolmenkolDaineseSalomonThermic Gregory

 
 

Novinky