+420 775 051 594 Habrmannovo náměstí 2, Plzeň - Doubravka Doprava zdarma od 4 000 Kč

PRIZM™ TECHNOLOGIE

Co je PrizmTM?

PrizmTM je revoluční bioinženýrská technologie čoček určených primárně pro sport, která dramaticky zlepšuje kontrast a viditelnost na sněhu.

 

Proč bych měl chtít čočku PrizmTM?

Čočka PrizmTM vylepšuje schopnost lidského oka vnímat detaily na sněhu, zlepšuje vaše vidění a tak můžete jezdit s jistotou.

PrizmTM si taky poradí s širším spektrem světelných podmínek než běžné čočky brýlí pro zimní sporty, takže už nebudete muset měnit čočky pokud se změní podmínky.

 

Jak čočka PrizmTM funguje?

V případě určitých barev je lidské oko velmi citlivé ke vnímání detailu, ale schopnost rozlišovat tyto detaily se ztrácejí na hladkém povrchu pokrytém bílým sněhem, kde je nízký kontrast. Čočky PrizmTM štěpí bílé světlo v jednotlivé barvy světelného spektra a jako ekvalizér, který upravuje hloubku tónu nebo basy při přehrávání hudby, podpoří vnímání těchto barev a odfiltrují zbytek. Vaše vidění tak zůstává citlivé na detail a není rušené přímým světlem.

 

V čem se čočka PrizmTM liší od všech ostatních kontrastních čoček?

Technologie PrizmTM využívá patentovaných prvků, které jsou produkty dlouholetého výzkumu. Tato nová technologie dává značce Oakley vysokou úroveň kontroly barev, zatímco konvenční čočky se soustředí jen na základní úpravu kontrastu. Výsledkem je čočka, která je špičkově vyvážená pro dramaticky lepší vidění ve specifickém prostředí.

 

Jak se PrizmTM vyrábí?

Aditiva PrizmTM jsou obsažena již v samotné struktuře materiálu pro výrobu čočky, proto se neodřou ani časem nevymizí jako je tomu u pouhých vrstev kontrastních prvků.

 

Proč je čočka PrizmTM zbarvena do růžova?

Lyžařské čočky PrizmTM upravují specifickou vlnovou délku modré a oranžové barvy, což v kombinaci dává základ růžovému zbarvení. Zpočátku, když se díváte skrz čočku PrizmTM, vypadá vše růžové. Vaše oko se tomuto ale během 30 vteřin přizpůsobí a pak už budete okolí vnímat v přirozených barvách.

https://www.oakley.com/en-ie/prizm

Technické parametry

Objednací číslo: AOO7064LS00002000
Výrobce: Oakley
Kategorie: Lyžařské brýle
Dostupnost: ihned k odeslání

PRIZM SNOW

PRIZM LENS

VLT

Prizm Snow Black Iridium

5.5% (S4)

Prizm Snow Dark Grey

11% (S3)

Prizm Snow Sapphire Iridium

13% (S3)

Prizm Snow Jade Iridium

13% (S3)

Prizm Sage Gold Iridium NEW

13% (S3)

Prizm Rose Gold Iridium NEW

13% (S3)

Prizm Snow Torch Iridium

17% (S3)

Prizm Snow Garnet NEW

19% (S2)

Prizm Snow Persimmon

39% (S2)

Prizm Snow HI Pink Iridium

46% (S1)

Prizm Snow Clear

65% (S1)

Rádi Vám poradíme s výběrem
Jan Červenka
prodejna@sportcervenka.cz
+420 775 051 594

OTEVÍRACÍ DOBA:
PO - PÁ  10:00 - 18:00 hod

StöckliElanVölklGiroOakleyBolleNordicaDalbelloAlpinaPeltonenSportenRottefellaSidasLekiATKMovementScarpaFritschiHolmenkolDaineseSalomonThermic Gregory

 
 

Novinky