Bootfitting - vložky do sjezdových bot na míru

Pro co nejlepší přizpůsobení botičky využíváme sportovní ortopedické vložky SIDAS.

Tak, jako každý člověk má svou výšku, váhu a stavbu těla, tak i každé chodidlo má svou vlastní délku, šířku a tvar, tedy morfologii, a proto je unikátní a jedinečné. Bohužel obuv je vyráběna sériově na univerzální kopyta, ve většině případů jen s obyčejnou vkládací měkkou a plochou stélkou. Proto jedinou možností, jak individuálně přizpůsobit sériovou obuv morfologii Vaší nohy, je použití anatomicky tvarovaných 3D sportovních ortopedických vložek, které se stanou pojítkem mezi nohou a botou.

Nabízíme Vám proto sportovní ortopedické vložky SIDAS.

Svými vlastnostmi, konstrukcí a použitím materiálů řeší Vaši individuální morfologii. Je to nejlepší způsob, jak docílit toho, aby chodidla a obuv splynula v jedno a Vy jste byli schopni maximálně využít veškerých konstrukčních vlastností obuvi i vložek. Sportovní ortopedické vložky poskytují mnoho výhod oproti obyčejným vložkám do bot, např.:

  • zabezpečují optimální tlakové rozložení chodidla po podložce
  • podpírají nožní klenbu a podstatně snižují riziko úrazu v oblasti nohy, kotníku a kolene

NA PRODEJNĚ VÁM RÁDI PŘEDSTAVÍME A NABÍDNEME VLOŽKY:

CUSTOM WINTER SKI

CUSTOM WINTER SKI

Vložky SIDAS Custom WINTER SKI jsou základním modelem tvarovatelné vložky WINTER pro lyžaře a bruslaře. Konstrukce vyvinuta tak, aby maximálně podporovala chodidlo po celé jeho plosce. Rozložením váhy na větší plochu plosky chodidla se toto stabilizuje a noha tak minimálně mění svůj tvar při zatížení. Minimalizuje vznik otlaků a puchýřů.

CUSTOM WINTER PRO

CUSTOM WINTER PRO

Vložky SIDAS Custom WINTER PRO jsou novým modelem vložky WINTER pro lyžaře a bruslaře s důrazem na vyšší tuhost v klenbové části. Konstrukce vyvinuta tak, aby maximálně podporovala chodidlo po celé jeho plosce, příčemž svou vyšší tuhostí odolává aktivnějšímu a silovějšímu pohybu.

CUSTOM RUN

CUSTOM RUN

Vložky SIDAS Custom RUN jsou konečné řešení pro běh a veškerou dynamickou aktivitu. Tvar a vlastnosti výztuhy pod klenbou dokonale kontroluje pronaci i při delší zátěži. Podporou podélné klenby nožní je kontrolováno správné osové postavení celého pohybového aparátu.  Stabilizací chodidla se zabraňuje nežádoucímu pohybu chodidla v botě, předchází vzniku puchýřů a otlaků. Pod patou je antišokový materiál, který tlumí nárazy a pod přednožím patentovaný JOGTENE ®, který pomůže zrychlit Vás pohyb při odrazu. Od dopadu na patu, až po odlehčení chodidla bude tato vložky poskytovat jedinečnou kombinaci komfortu a vedení nohy. Radost z pohybu, prevence úrazu a výkon na každém kroku.  

WINTER 3FEET - HIGH / MID / LOW

WINTER 3FEET MID

Stavba vložky přizpůsobena anatomii chodidla s vysokou/ střední/ nízkou klenbou s určením pro zimní aktivity. Vložky svou 3D konstrukcí - podporou podélné klenby a důkladnějším uzazením paty, v patní misce, optimálně rozloží tlak na celou plosku chodidla. Dostatečně velký EVA polštář pod patou pro tlumení nárazů na patní kost a pro její dokonalejší usazení. vložky řady WINTER 3Feet jsou vylepšeny o speciální izoloační félii, která zabraňuje pronikání chladu a úniku tepla z obuvi.

WINTER 3D

Universal WINTER 3D 0

Tepelně odizolovaná vložka určena pro chůzi a zimní sporty. Speciální izolační materiál pod přední částí chodidla zabraňuje pronikání chladu a úniku tepla. Tolerantní ARCH-FLEX v klenbové části usadí chodidlo do optimální polohy a není agresivní vůči chodidlu s nízkou klenbou. Pod patou vyměkčeno EVA polštářem.

 

 

Potřebujete vytvarovat vložku do botičky na míru?

Novinky