+420 775 051 594 Habrmannovo náměstí 2, Plzeň - Doubravka Doprava zdarma od 4 000 Kč

Vítáme Vás v sezoně 2020/2021

03.09.2020

Vážení zákazníci,

vítáme Vás v nové sezoně. Jsme tu pro Vás a nejen jako zákazníků si Vás velmi ceníme a těšíme se na spolupráci i v této nejisté době.

Pro nastávající zimu jsme plně připraveni jak v servisu, kde nabízíme své mnohaleté zkušenosti ve spojení s profesionální technologií Montana, tak v dalších našich službách.

V půjčovně, na kterou se v posledních letech čím dál více zaměřujeme. Především v části věnované sezonnímu půjčování, jsme upravili kategorie a přidali vybavení, které je možné půjčit na celou sezonu.
-Dětský sjezdový set - dvě kategorie dělené dle délky lyží na 70-90 cm a 100-120 cm.
-Běžecký set – dvě kategorie pro dospělé – Standard a Sport – v kategorii Standard jsou nově pouze lyže se šupinami, do kategorie Sport jsme zařadili lyže s novějšími „nemazacími“ technologiemi a sice Peltonen Nanogrip a lyže se Skinem.
- Připomínáme možnost půjčit běžecký set na celou sezonu – po zkušenosti oblíbený především v kategorii dětí.
- NOVĚ nabízíme půjčovnu samostatných bot na celou sezonu.

NOVINKY v prodeji nového zboží

- rozšiřujeme nabídku sjezdových brýlí o kultovní značku Oakley
- helmy Bolle se štítem
- Oblečení Stockli - jako autorizovaní prodejci těchto špičkových švýcarských lyží jsme se rozhodli doplnit i vzorkovou kolekci oblečení. Již je skladem na naší prodejně, můžete si zde vyzkoušet velikosti, prohlédnout materiály a zpracování. Případné barevné varianty Vám rádi zajistíme.

PŘIPRAVUJEME - PRODEJ SKIALPOVÉHO VYBAVENÍ
-LYŽE MOVEMENT
-VÁZÁNÍ ATK
-BOTY SCARPA

Prodej použitého vybavení

Naší snahou je co nejvíce zkvalitnit nabídku sjezdových lyží a bot v našem bazaru. A tak stejně jako v servisu prosazujeme cestu především kvality a ne kvantity. Po mnohaleté spolupráci jsme ukončili dovoz lyží a bot z Francie, kde jsme se v posledních sezonách potýkali s klesající kvalitou a zaměřili jsme se na prodej vlastních lyží a bot vyřazených z naší půjčovny. Do půjčovny dáváme pouze nové vybavení a nejdéle po 3 letech lyže a boty vyřazujeme. Známe tak celou jejich historii a servisujeme je po celou dobu s maximální šetrností, jsou to přeci naše lyže!
Nadále pokračujeme v komisním prodeji – vybavení přijímáme po konzultaci na prodejně a vyhrazujeme si právo na rozhodnutí o přijetí / nepřijetí do prodeje! Provize v našem bazaru je 30%.

TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU
SERVIS SPORT ČERVENKA»zpět do archivu novinek

Novinky